Evinizin huzur noktalarından mutfağınız için, konfor ile fonksiyonelliği bir arada sunan tasarımlar bulabileceğiniz Vestiyer Mutfak

Social Navigation

Nişantaşı Marangoz

Marangoz

Nişantaşı marangoz olarak size en yakın marangoza ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Uzun Yıllardan beri yürütmüş olduğumuz marangozluk hizmetinde nişantaşı ve çevre semtlerinde marangozluk, mobilya tamiri, montaj,mutfak dolabı,dolab ve imalat hizmeti sunmaktayız. Eğer konu mobilya – ahşap ise doğru adrestesiniz.Yapılmasını istediğiniz ne ise sizler için tasarlıyor ve yapıyoruz.

Nişantaşı marangoz olarak yenilikçi ve işin ehli ustamız Rahmi Bora ile siz değerli müşterilerimizi dinliyor ve virgülünden noktasına kadar verilen işi detaylı bir şekilde yapmaya gayret ediyoruz.

Biz işimizi gerçekten seviyoruz ve aklımızda her zaman şu anlamlı sözleri tutuyoruz. “Elleriyle çalışan insan işçidir, Elleri ve kafasıyla çalışan insan ustadır.  Elleri, kafası ve yüreği ile çalışan insan SANATKAR’dır.

Biz gönülden çalışmayı kendimize borç bildik ve kendimizi bu işe adadık.Amacımız siz değerli müşterilerimize her zaman en güzel hizmeti verebilmek.. Çünkü müşteri velinimettir.

Bugün sizin için işinizi yaparız, siz bizi başkasına tavsiye edersiniz, o bir başkasına, bu şekilde hem biz gücümüze güç katarız. Hemde siz değerli müşterilerimiz arzu ettikleri ürünlere en iyi şekilde sahip olur. Biz bu prensiple ilerleyerek hiç bir ayrım yapmadan tüm müşterilerimize değer veriyoruz.

Siz değerli müşterilerimize, özel mobilya yapımı, tüm marka ve model mobilyaların montaj ve tamiratı, mobilya boyama, ve mobilya dekorasyon alanlarında hizmet sunarız. Size her zaman yardımcı olmak için hazırız. Bize sadece iş vermek için değil, fikir ve  bilgi almak içinde arayabilirsiniz.

Tel : 05385865724

Whatsapp : 05385865724

Verdiğimiz Hizmetler

Eğer siz de ev,iş yeri gibi yaşam alanlarınıza özel mobilya montaj ve imalat hizmeti almak için internet üzerinde; mobilya montaj ustası, marangoz ustası, mobilya montaj servisi, mobilya montaj fiyatları, mobilya imalatı yapan firmalar, mobilya imalatı, özel mobilya imalatı, ölçüye göre mobilya imalatı,mutfak dolabı,kiler dolabı, elbise dolabı gibi aramalar yapıyorsanız doğru yerdesiniz! vestiyer.org olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakasındaki tüm bölgelerine mobilya kurulum, montaj, imalat ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Marka ve model fark etmeksizin gardrop, raylı dolap, şifonyer, çalışma masası, karyola, komidin gibi tüm mobilyalarınızın demonte, montaj, tamir, kurulum işleri ve isteğe özel mobilya üretimi hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için 05325858120 telefon numarası üzerinden veya Whatsapp hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir