Evinizin huzur noktalarından mutfağınız için, konfor ile fonksiyonelliği bir arada sunan tasarımlar bulabileceğiniz Vestiyer Mutfak

Social Navigation

Hakkımızda

Evinizin huzur noktalarından mutfağınız için, konfor ile fonksiyonelliği bir arada sunan tasarımlar bulabileceğiniz Vestiyer Mutfak, kalite ve dayanıklılığa önem veren birçok toplu konut projesinin ve binlerce evin içini süslemektedir.

Onlarca çeşit dolap modellerimizle birlikte dilerseniz projenize uygun özgün tasarım yapılabilmektedir. Müşterilerimizin tercihlerine göre ekonomik, standart ve lüks modellerimiz ile geniş yelpazede hizmet sunulmaktadır.
Vestiyer Mutfak, istenilen mutfak dolaplarını kaliteli malzeme kullanarak kendi fabrikasında en son teknoloji ile üretmektedir. Üretilen mutfak dolapların montajı hızlı ve güvenilir bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktadır.

Vestiyer Mutfak, tasarımda zerafet, üretimde kalite, işçilikte profesyonellik, montajda sağlamlık, ticarette güven ilkeleriyle sektörün en iyisi olma yolunda çalışmalarını arttırarak devam etmektedir