Vestiyer ve Marangozluk alanında sizlere birçok hizmet vermekteyiz.Bizlerden özel sipariş ile mutfak dolabı,giysi dolabı,yatak dolabı gibi hizmetleri sipariş edebilirsiniz

Social Navigation

Elbise dolabı nasıl olmalı? 5 mükemmel örnek

Uncategorized

Yatak odalarımızda veya giyinme odalarımızda yer alan elbise dolapları günümüzde yaşamımızı kurtaran en ehemmiyetli eşyalar olmuştur. Çok değişik modellere sahip bu dolaplar kullanım sıklığı ve kullanım emeline göre değişik modeller de planlanabilir. Kullanım sıklığınıza ve gereksinim gidişatınıza göre bir kıyafet dolabı tasarımında nelerde dikkat edeceğiniz görmek ve dolaplar hakkında fikir sahibi olmanız için birbirinden değişik ve çağdaş kıyafet dolaplarını bir araya getirdik.Bu yazımızda sizlere 5 mükemmel örnekle elbise dolabı nasıl olmalıyı açıklıyoruz.

Bir giysi dolabının işlevsel olması ve lüzumunuzu gidermesi için kapaklı parçalamalara, çekmecelere, sarih parçalamalara sahip olması zorunludur. Bu dolap modelinde gereksinim dinleyeceğiniz her ayrıntı mevcut olduğu için oldukça işlevsel ve fonksiyonel bir dolap olmuş.

Giysi dolabı için sürgülü kayar kapaklı dolapları seçim edebilir veya kapaksız bir dolap modeli de seçim edebilirsiniz. Kapaksız modeller arasından gizleme paketleri olan bu model yatak odanızda şahaneler yaratacaktır.

Kullanım şeklinize göre daha sık çekmeceli bir elbise dolabı tercih edebilir, kapakları sayesinde bu çekmeceleri estetik bir şekilde gizleyebilirsiniz. Çekmece sayısı ihtiyacınıza göre düzenlenebilir.

Giysi Dolaplarında Askı Kısmı

Kıyafet dolabınız içinde gömleklerinizi kırıştırmadan gizlemek istiyorsanız askı kısmı oldukça fazla olan bu dolap modelini seçim edebilir, ceketlerinizi ve gömleklerinizi ütülü bir biçimde muhafaza edebilirsiniz Peki elbise dolabı nasıl olmalı 5 mükemmel örnek değiniyoruz aklınızda bir fikir oluştuysa bizimle iletişime geçin

Giysi Dolaplarında Raf Seçimi

Günlük kullanım için kullandığınız giysiler için dolap içinde raf sistemi seçime edebilir, günlük kullanım giysilerinizi istediğiniz zaman erişebileceğiniz bir uzaklıkta muhafaza edebilirsiniz. Bu açıdan fotoğraftaki kapaksız dolap bütün size göre bir model.

Giysi Dolaplarında Ayna Seçimi

Yatak odalarınızda boy aynası için ideal yeriniz yoksa giysi dolaplarının kapaklarının üzerine ayna seçim ederek boy aynası gereksiniminizi giderebilir, fonksiyonel bir dolaba sahip olabilirsiniz. Ayrıca çok kapaklı bir dolap seçiminiz ayna rakamını artırmanızı da sağlayacaktır.Bu yazımızda elbise dolabı nasıl olmalı 5 mükemmel örnek değindik


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir